sexta-feira, 13 de dezembro de 2013

Żądamy rezygnacji pana Volpi ojca Franciszkanów Niepokalanej

 

Zamówienie-z-franciszkanów-dellImmacolata(Przez Roberto de Mattei ) grupa stron i stowarzyszeń katolików świeckich rozpoczęła zbieranie podpisów, by domagać się dymisji księdza Fidenzio Volpi ze stanowiska komisarza Franciszkanów Niepokalanej. Każdy, kto chce dołączyć do tego połączenia może to zrobić klikając tutaj .
Żądamy dymisji ks Fidenzio Volpi ze stanowiska komisarza politycznego Franciszkanów Niepokalanej. Na przestrzeni pięciu miesięcy Volpi ojciec rozbił instytut powodując chaos i cierpienie w środku, skandal wśród wiernych, krytykę w prasie, dyskomfort i zamieszania w świecie kościoła. Nie ma znaczenia to, czy ojciec Volpi jest autorem lub wykonawcą planu zniszczenia. Pewne jest to, że jeśli plan nie został zatrzymany, a konsekwencje będą katastrofalne, aby zapobiec katastrofie dodatek katastrofa że Volpi ojciec powinien być rozładowany.
Po dekretu komisarza, ostatni 11 lipca Volpi ojca, z ​​pomocą kilku dzikich subcommissari, w tym jego ojca Alfonsa Bruno i prof. Mario Castellano, zaczął rozkładać swoje szkoły ax. Zakazał celebracji Mszy świętej i Liturgii Godzin w nadzwyczajnej formie oczekiwanej przez Motu Proprio Summorum Pontificum , umieścił całą zamówienie instytucji rządowych i samorządowych, począwszy od ojca założyciela Stefano Maria Manelli, który jest w areszcie domowym, nie wiedząc, powodach, został obalony i przeniesione jeden po drugim najbardziej lojalni pracownicy ojciec Manelli, wszystko widoczne intelektualnej i moralnej osobowości, przypisuje swoje pozycje w Braci dysydentów, często niewykształceni i niedoświadczony rząd, groził i karane Bracia, który wystosował petycję do Stolicy Apostolskiej i odmówił go wycofać, a na końcu, z dyktatu z dnia 08 grudnia 2013 zamknął seminarium, zawiesił kapłańskie i diakonów święcenia; uderzył osłupienie publikacje wydawnictwa Mariana, zakazu ich krąży w kościołach i sanktuariach powierzonych wojny religijnej rozszerzył swój personel do trzeciorzędowej i świeckich, którzy wspierają uczelnię, zawieszając wszelką działalność MIM (Mission Niepokalanej Pośredniczki) i Tofi (Franciszkanów Trzeciego Zakonu Niepokalanego Poczęcia NMP); zagrożone Sióstr Franciszkanek Niepokalanej komisarycznego i podjął ich do klarysek Niepokalanego Poczęcia i duchowej pomocy braci, a na koniec do wszystkich Braci zmierza do narzucenia "modernistyczną przysięgę" na wierność Novus Ordo Missae i Watykanu II ( kliknij tutaj, aby zobaczyć list )...