quarta-feira, 22 de dezembro de 2010

Łódź: Wczesna Pierwsza Komunia Święta

 Panie Jezu do mnie przyjdź

 

W łódzkim środowisku wiernych uczestniczących w tradycyjnej liturgii łacińskiej w kościele pw. Św. Józefa odbyła się w III Niedzielę Adwentu niecodzienna uroczystość. Sześcioletnia Marta przyjęła po raz pierwszy w życiu do swojego serduszka Pana Jezusa w Komunii świętej. Zamieszczamy poniżej relację z tej uroczystości wraz z podziękowaniami szczęśliwych rodziców.


Działo się to dnia 12, miesiąca grudnia, roku Pańskiego 2010 o godzinie 16.00. W trzecią niedzielę Adwentu - Gaudete, Marta Amelia Mieszek przyjęła Ciało Pana Naszego i Zbawiciela Jezusa Chrystusa po raz pierwszy, mając lat 6. Do wcześniejszego przyjęcia Sakramentu Komuni Św. dziecko przygotował ksiądz dr Marek Kaczmarek.


Panie Jezu racz pobłogosławić wszystkim
Pragniemy wraz z Córką podziękować za celebrację  Mszy św. Księdzu Doktorowi i za przygotowanie dziecka to tego ważnego dla niej i dla nas wydarzenia. Serdeczne 'Bóg zapłać' i zapewnienie o modlitwie kierujemy do Księdza Marcina Węcławskiego (proboszcza parafii Maryi Królowej w Poznaniu) za radę i wsparcie, a także do Sióstr Urszulanek z Łodzi, którym dziękujemy za opiekę i wkład w wychowanie naszej córki.
Swoje podziękowania składamy wszystkim, którzy wraz z nami modlili się tego dnia w intencji Marty. Bóg zapłać wszystkim!

Rodzice wraz z Martą
DE:http://sanctus.pl/index.php?module=aktualnosci&grupa=&podgrupa=&strona=1&id=1856&kategoria=2